Košarkaši Houston Rocketsa su na svom terenu slavili protiv LA Clippersa rezultatom 124:103, te tako smanjili rezultat u seriji na 3:2.
Od starta su domaći nametnuli svoj ritam igre i postepeno povećavali prednost. Na poluvremenu je ona iznosila 15 poena, da bi na kraju domaći tim slavo sa 21 poenom razlike.
Najefikasniji pojedinac susreta bio je Blake Griffin sa 30 poena, dok se najviše istakao James Harden, koji je upisao triple-double.
Harden je meč završio sa 26 ubačenih poena, 10 asistencija i 11 skokova, te je bio najzaslužniji za pobjedu svog tima.
NBA:
Houston - LA Clippers 123:103
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Nikog ništa ne pita