Navodno postignut dogovor Milnera i Topnika
Milner odlučio manje zarađivati: Odbio City, seli u Arsenal?
Engleski reprezentativac James Milner od Manchester Cityja je dobio ponudu za potpisivaanje novog ugovora, no istu je glatko odbio.
Građani su Milneru ponudili ugovor na četiri godine prema kojem bi sedmično zarađivao 165.000 funti, no engleeski reprezentativac je odbio da postane treći najplaćeniji igrač Cityja.
Otočki mediji piši da će Milner odmah po završetku sezone potpisati ugovor sa Arsenalom, te da će u ovom klubu sedmično zarađivati 125.000 funti.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Press konferencija bh. tima
Barbarez pred San Marino poručio: "S te strane sigurno da imam neki osmijeh na licu"
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Zanimljivi naslovi u srpskim medijima
RTS je večeras iznenadio cijelu Srbiju - Bole riječi kojim su opisali poraz od Turske
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Nijemac brutalno iskren