Situacija oko sjajnog francuskog veznjaka Paula Pogbe gotovo da se mijenja iz sata u sata.
Prema najnovijim informacijama koje prenosi engleski The Sun Manchester City je ponudio 85 miliona funti za veznjaka Juventusa.
Iako je bilo još nekoliko zainteresovanih za usluge Francuza koji iza sebe ima jednu odličnu sezonu u kojoj je sa svojim klubom izborio finale Lige šampiona, ali osvojio i duplu krunu u Italiji, jedini pravi rival Građana u borbi za njegov potpis je Real Madrid.
Ako je vjerovati natpisima u pomenutom engleskom mediju Pogba bi u redovima kluba s Etihada trebao zarađivati trostruko više u odnosu na njegova primanja u redovima Juventusa.
Manchester United, koji je odbaci mladog Francuza, i Chelsea su takođe bili zaintresovani za Pogbu, ali ih basnoslovno nadmetanje Reala i Cityja izbacilo iz utrke za usluge francuskog fudbalera.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku
Dalić ovo nije zaslužio: "Čekam dan da odeš, zbog tebe sam izgubio želju za reprezentacijom"
Više nije član katalonskog kluba
Došao na trening Barcelone, dočekala ga torba u svlačionici, pa saznao da su mu raskinuli ugovor! · Zvanično
Press konferencija nakon utakmice protiv Italije
Bećiragić: Moramo da ih prebijemo da dođemo do koša; Nurkić: Krivo mi je
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
Dosta toga je jasnije