Mladost i Zvijezda ispali iz lige

Zvijezda nije uspjela da slavi u Ugljeviku Mladost, pa su i jedna i druga ekipa ispali u niži rang.

Pobjeda bi i jedne i druge ostavila u društvu najboljih obzirom na poraz Viteza u Travniku, pa je 1:1 bio rezultat koji nikome nije odgovarao.

Nije bilo golova u prvih 45 minuta, ali u drugih 45 minuta dosta uzbuđenja.

Veliku prednost gostima iz Gradačca donio je Stojanov golom s bijele tačke u 53. minuti.

Ipak, samo četiri minute kasnije Mladost je izjednačila, a strijelac za domaće u Ugljeviku bio je Trifković.

Imala je Mladost i penal, ali je gostujući golman Brkić odbranio. Mladost je bila opasnija, imala veći broj šansi, mada je i Zvijezda prijetila preko Diatte, ali je ostalo 1:1.

Mladost i Zvijezda kao posljednje dvije ekipe ispadaju iz lige.