Golman bh. reprezentacije Asmir Begović ne želi u Chelsea.
Chelsea je pokušao u više navrata da nagovori Begovića na dolazak, no Asmir je nekoliko puta rekao ‘ne’ Plavcima iz Londona.
Begović nije sretan u Stoke Cityju, sve je izvjesnije da će pronaći novi klub, ali to neće biti Chelsea.
Britanski Telegraph tvrdi da 27-godišnji golman ne želi da bude rezerva Thibautu Courtoisu i da će tražiti isključivo klub koji mu bude garantovao minutažu.
Bh. čuvaru mreže, navodi se, nuđeno je znatno povećanje primanja, no on je ipak odbio Josea Mourinha i Chelsea.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Poslao poruku saigračima
Džanan Musa se odmah oglasio nakon poraza od Italije
Nakon remija sa Čelikom
Janković nezadovoljan: "Ne sviđaju mi se scene nakon utakmice"
Naredni protivnik Zmajeva
Austrija slavila protiv Kipra ali svi će pričati o kontroverznom penalu i prekidu utakmice
Ubacio čak 39 poena protiv naše reprezentacije