Iskusni fudbaler Sarajeva Džemal Berberović istakao je uoči žrijeba za 2. pretkolo Lige prvaka kako je najvažnije dobro se pripremiti i spremno dočekati utakmice koje slijede, bez obzira na ime protivnika.
"Prošlu sezonu smo zavšrili na najbolji mogući način. Imali smo mali odmor, mislim da je bilo dovoljno i sada krećemo u nove pobjede", rekao je Berberović i dodao:
"Što se mene lično tiče, nemam neku posebnu želju. Mislim da su sve ekipe veoma ozbiljne i jake, a za nas je najbitnije da se dobro spremimo i suprostavimo se bilo kojem protivniku. Svjesni smo da je drugo pretkolo Lige prvaka veliki prisitak, ali ćemo se prilagoditi protivniku kojeg ćemo saznati za četiri-pet dana".
Berberović, ipak, ima jednu želju.
"Lično bih volio da izbjegnemo Ludogorec. To je izuzetno opasan protivnik, poznato mi je kako rade. Imaju veliki broj igrača iz Portugala i Brazila i oni su za mene najnepoželjniji protivnik".
Bivšem fudbaleru Bayer Leverkusena osvojena titula u prošloj sezoni mnogo znači.
"Ova titula osvojena u prošloj sezoni za mene ima neopisivu vrijednost. Igrao sam dugo ovdje, kasnije otišao u inostranstvo i napravio karijeru, dospio i do reprezentacije... Jedino mi je nedostajala ta titula, i mislim da sam sada najsretniji čovjek na svijetu. Ljudi u klubu su ozbiljni i puno se ulaže, i mislim da Sarajevo svake godine zaslužuje da uzme titulu". rekao je za kraj Džemal Berberović.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Žele ponoviti meč iz Zenice, ali...
Selektor San Marina u ogromnim problemima pred meč sa Zmajevima, objasnio šta se dešava
15 miliona za defanzivca?
Trojicu u Beogradu čekaju spakovani koferi - Crvena zvezda ruši rekord u spektakularnom poslu
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Odabrali susjednu zemlju
Žestok udarac za Hrvatsku, dvojica ne žele nositi dres Vatrenih - "Želje tih momaka su sada jasne"
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?