Fudbaleri Zaragoze su večeras rezultatom 3:1 savladali Las Palmas i tako stigli na prag plasmana u Primeru.
Prva utakmica finala doigravanja za plasman u najjači rang španskog fudbala ponudio je dobru utakmicu u kojoj je prvi u vodstvo stigao Las Palmas. Igrao se 19. minut kada je Viera pogodio za 1:0.
Domaći su izjednačili dvadeset minuta kasnije, kada je Rico poravnao na 1:1 i tako postavio rezultat prvog poluvremena.
Odmah na startu drugog poluvremena, Zaragoza je stigla do potpunog preokreta. Pedro je pogodio za 2:1 u 48. minuti, a taj rezultat bio je aktuelan sve do 75. minute kada je Willian postavio konačni rezultat utakmice.
Bh. internacionalac Eldin Hadžić odigrao je 71. minutu za pobjednički tim.
Doigravanje za Primeru:
Zaragoza - Las Palmas 3:1
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Oglasio se legendarni fudbaler
U noći kad je Srbija paralizovana Vidić krenuo u otvoreno rušenje Vučića, poruka je jasna i glasna
Velež ostvario pobjedu
Čudo Almedina Ziljkića na Areni Rođeni!
Teške optužbe iz Prištine