Ilkay Gündogan je promijenio mišljenje nakon razgovora s novim trenerom Thomasom Tuchelom.
Iako je bilo sigurno da će napustiti redove Borussije, njemački mediji su objavili informaciju da je Gündogan pristao ostati na Signal Iduna Parku.
Najzaslužniji za potpuni preokret u slučaju sjajnog veznog igrača je novi trener Thomas Tuchel i Gündogan će navodno uskoro potpisati novi ugovor sa Borussijom.
Podsjećamo, Gündoganu trenutni ugovor ističe naredne godine, a najveći interes za njegove usluge pokazali su Manchester United i Barcelona.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kakvo ludilo u Minhenu
Harry Kane obavijestio čelnike Bayerna da želi da ide, najavljen je senzacionalan transfer!
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
Česi poveli protiv Crne Gore nestvarnim pogotkom
Ma, šta je ovo bilo? Podgorica ne pamti bolji gol, volej o kojem bruji cijela Evropa!
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji