Defanzivni fudbaler Marc Barta mogao bi napustiti Barcelonu u ovom prelaznom roku.
Prema pisanjima španskih medija Barcelona je spremna prodati Batru, a za njegovim uslugama zainteresiran je Napoli.
Navodno je Napoli već postigao dogovor sa Bartrom i trenutno je u pregovorima sa Barcelonom, a kako sada stvari stoje, ovaj transfer bi uskoro mogao biti ozvaničen.
Iako nema informacija o finansijskim detaljima transfera špekuliše se da će Barcelona na ime obeštećenja inkasirati oko 15 miliona eura.
Podsjetimo, Barta je karijeru počeo u Barceloni, a u prošloj sezoni je u Prmieri odigrao 14 utakmica.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Navijači u službi politike