Košarkaši osvojili zlato na EYOF-u
Pred Bosnom i Hercegovinom padaju košarkaške velesile
Kadetska košarkaška reprezentacija BiH osvojila je zlato na Evropskim igrama mladih u Gruziji (EYOF).
Izabranici selektora Josipa Pandže su u finalu savladali veliku Španiju 89:79, te su stigli do povijesne medalje za timski bh. sport na EYOF-u.
Naši mladi košarkaši su odigrali sjajan meč. Nisu dopustili evropskoj velesili da uopće stigne u priliku da preokrene meč, te su na kraju došli do osvajanja zlatne medalje.
Veliko slavlje je nastalo nakon pobjede, a naši momci su znali kako proslaviti ovaj veliki uspjeh bh. košarke.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Željezničar - Kopar 1:1
Pravda je zadovoljena: Boljević ušao i "zapalio" Grbavicu u 96. minuti!
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Nakon ispadanja u drugu ligu