Real savladao Tottenham

James i Bale za pobjedu Reala nad Tottenhamom

Fudbaleri Real Madrida savladali su Tottenham s 2:0 u susretu Audi kupa u Minhenu.

Dosta dobar meč odigrali su Kraljevi i Spursi, a na kraju je slavio tim iz Madrida.

Imao je Real više od igra u prvom dijelu. Stvarali su prilike, a jednu od njih su uspjeli završiti pogotkom.

Igrala se 36. minuta susreta kada je Isco sjajno ubacio za Jamesa Rodrigueza, a Kolumbijac glavom pogađa za vodstvo Reala od 1:0.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a u nastavku Rafael Benitez pruža priliku za igru novim igračima.

Tottenham je bio nešto bolji rival u drugom dijelu, a do izjednačujućeg gola nisu mogli. Zato je Real preko nekadašnjeg igrača tima iz Londona Garetha Balea došao do drugog gola u 79. minuti za konačan rezultat susreta od 2:0.

Zbog povreda u ovom meču u dresu Reala nisu nastupili Cristiano Ronaldo i Karim Benzema.