Pablo Zabaleta primoran je pauzirati najmanje mjesec dana zbog povrede koljena, objavio je Manchester City.
Defanzivac Manchester Cityja povredu je zadobio na treningu i prema prvim informacijama propustiće narednih šest utakmica u Premiershipu. Njegovu poziciju u timu će zauzeti Bacary Sagna, koji je trenutno jedini desni bek na Etihadu.
"Povreda se desila na treningu. Ovo je prvi put u dvanaest godina seniorskog bavljenja fudbalom da sam doživio ovakvu povredu. To je veliki udarac za mene, pogotovo što je početak sezone", izjavio je Zabaleta za klupsku stranicu.
Manchester City je na odličan način otvorio sezonu u Engleskoj. Ostvario je dvije pobjede u isto toliko odigranih utakmica, a u narednom kolu gostuje Evertonu.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Simanić se osjeća izdanim