Novi fudbaler Manchester Cityja Kevin De Bruyne večeras je uspio savladati Asmira Begovića u pobjedi Belgije nad Bosnom i Hercegovinom rezultatom 3:1.
Belgijanac je nakon utakmice bio zadovoljan pobjedom, te je istakao kako je ona potpuno zaslužena.
"BiH je jaka ekipa, ali smo u ovoj utakmici pokazali da smo jači od njih. Protivnik je povremeno bio opasan, ali smo ostali smireni. Nakon gola u prvom poluvremenu više nisu imali mnogo šansi. Kada se sve sagleda, naša pobjeda je i više nego zaslužena", rekao je De Bruyne.
Kevin De Bruyne je proglašen igračem večerašnje utakmice, nakon koje je Belgija stigla vrlo blizu plasmana na Evropsko prvenstvo.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Redsi stali uz porodicu pokojnog Portugalca
Jotina udovica prima ogroman novac od Liverpoola. Slot tvrdi da to "nije normalno"
Bh. sudija na udaru Francuza
Irfan Peljto na nezapamćenom udaru, poznata lica bez dileme: "Ovo što je uradio je sramota"
Da li je ovo politička poruka?
"Ćaci baba": Igrači Zvezde i Dubaija nisu mogli vjerovati šta je gospođa izvadila u dvorani
Prvi čovjek Dubaija ne krije emocije prema Studentima i glavnom gradu BiH
KK Bosna će igrati Euroligu: "Želim pomoći Sarajevu"
Prisjetio se perioda dok je vodio Chelsea
Ancelotti: Abramovič me otpustio jer sam zamijenio njegovog najdražeg igrača
Legendi je 'rok istekao'