Veznjak Rome nakon remija s Barcom
De Rossi: Inteligentno smo odigrali i zasluženo osvojili bod
Daniele De Rossi smatra da je Roma protiv Barcelone pokazala da je naučila lekciju iz prošle sezone kada su deklasirani od Bayerna sa 7:1.
Giallorossi su remizirali s aktuelnime vropskim prvakom (1:1), a strijelci su bili Alessandro Florenzi i Luis Suarez.
Daniele De Rossi ističe da su odigralo jako dobar taktički meč.
"Roma je drugačija u odnosu na prošlu sezonu, to se lako može uočiti. Prošle godine smo krenuli žestoko i zakucani smo za zemlju. Naučili smo lekciju, odigrali smo inteligentan meč i nismo im dopustili previše šansi. Zaslužili smo ovaj bod", istakao je veznjak Vučice.
Roma u narednom kolu gostuje Bate Borisovu.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?
Prvi kiks Dinama i odmah je stigla prva žrtva: "On je sramota hrvatskog nogometa"
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku
Dalić ovo nije zaslužio: "Čekam dan da odeš, zbog tebe sam izgubio želju za reprezentacijom"
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Prisutnima se obratio i Vrabac