Nakon što je od Srbije uspjela uzeti Stanišu Mandića, Crna Gora je uspjela da uzme još jednog fudbalera ispred nosa srbijanskih selektora.
Fudbaler švedskog prvaka Malmea, Vladimir Rodić, odlučio je da promijeni sportsko državljanstvo i da u budućnosti nastupa za Crnu Goru.
Lijevi bek švedskog tima za Sokolove će debitovati 9. oktobra u susretu protiv Austrije u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.
Prije Malmea, 22-godišnji Rodić je nastupao za ekipu beogradskog Rada.
Promo
Mali fudbal izazvao veliko interesovanje publike
Najveći prijatelj domaćeg sporta: Mozzart uz futsal turnire u Srpcu i Modriči
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Morao napustiti Real
Koga je to u Madridu prozvao Isco? "Neki te jednostavno ne cijene"
Moglo bi doći do raskida ugovora
Sprema se novi odlazak sa Koševa? · Saznajemo
Kako su završili, tako je počelo
Beograd i Srbija večeras na Marakani gledaju tužnu sliku srpskog fudbala
Mogući su ozbiljni neredi
Počeo desant zloglasnih na Srbiju! Na jug ih je došlo 150 odabranih, dok Beogradu prijeti neviđeno
Košrkaš je javno prozvao Srbiju