Olympiakos iznenadio Topnike

Silva: Dobili smo Arsenal jer se nismo bojali

Edmir Škorić

Trener Olympiakosa Marco Silva izjavio je kako je njegov tim slavio u Londonu jer se nije uplašio Arsenala.

Olympiakos je šokirao Topnike na Emiratesu, te je slavio s 3:2. Bez imalo respekta prema domaćinu su Grci ušli u utakmicu.

"Bili smo izuzetno foksuirani na utakmicu. Najvažnija stvar za svakog igrača je da da sve od sebe, da vjeruje u sebe i da se nikada ne predaje. Nismo se plašili, čak i kada je Arsenal postigao gol", rekao je Silva, dodavši:

"Uvijek poštujemo naše rivale, ali nikada se ne bojimo i nisam nikada pomislio da ne možemo pobijediti".

Dodajmo još da je ovo prva pobjeda Olympiakosa na gostovanju u Engleskoj.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.