Modri odigrali 2:2 u Zaprešiću

Hodžićeva majstorija spasila Dinamo prvog poraza

Nogometaši Dinama odigrali su 2:2 u Zaprešiću protiv Intera.

Dinamo je očajno otvorio utakmicu protiv Intera, pošto je Cabraja u šestoj minuti zatresao mrežu Modrih.

Dinamo je imao minus dva nakon 38 minuta igre. Makedonac Nestorovski je postigao svoj osmi prvenstveni gol i nazirao se prvi poraz Zagrepčana.

Ipak, Fernandes u završnici prvog dijela zabija s bijele tačke za 2:1, a naš reprezentativac Armin Hodžić sjajnim golom u 49. minuti donosi bod Dinamu.

Hodžić i spomenuti Nestrovski dijele prvo mjesto na listi najboljih HNL-ovih strijelaca sa po osam pogodaka. Dodajmo da Dinamo nakon 12 kola ima šest pobjeda i čak šest remija.