Brojni bh. navijači i novinari danas su na aerodromu u Sarajevu dočekali izabranike Mehmeda Baždarevića, a posebnu pažnju je plijenio Haris Medunjanin.
Iskusni bh. reprezentativac je sinoć bio strijelac dva pogotka u pobijedi BiH nad Kiprom, a na pitanje o pobjedi i plasmanu u baraž, odgovorio je:
"Bitno je za naš fudbal, opet smo se plasirali u taj baraž i ako Bog da da bude treća sreća i da odemo na Evropsko prvenstvo. Ne znam koga bih volio u baražu, jer su dosad sve ekipe teške i treba da se borimo u dvije utakmice koje budemo imali", riječi su Medunjanina.
Iako navijači naše reprezentacije zbog atmosfere i navijača najviše priželjkuju Sloveniju, Medunjanin drugačije razmišlja.
"Ja ne bih volio Sloveniju, ali vidjet ćemo ko će doći i onda ćemo se pripremati za te dvije utakmice", kaže Medunjanin.
Vezni igrač Deportiva na kraju razgovora se osvrnuo na meč protiv Kipra.
"Jučer je bilo pritiska, znali smo da je bitna utakmica i da moramo pobijediti. Ja mislim da je u početku bio grč, ali ostvarili smo cilj i sada idemo u baraž da pobijedimo", poručio je bh. reprezentativac.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatne scene u Super ligi
Au, kakvi skandali u Turskoj, sudija u oči gledao Stefana Savića i nije smio da pisne
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
Njegove riječi su ostavile sve u nevjerici
Legenda šokirala naciju - Nikola Jokić više ne igra za Srbiju?
Ubrzo će ipak sve biti kako treba