Engleska Premier liga, 9. kolo

Wijnadum postigao četiri pogotka, Newcastle slavio

S. Bošković

Newcastle je na St. James Parku dočekao Norwich, te je slavio sa visokih 6:2.

Newcastle je poveo nakon 14. minuta igre preko Wijanalduma, a Mbokani je šest minuta kasnije poravnao na 1:1. U nastavku poluvremena Wijanaldumu i Perez doveli su domaći tim do velikog vodstva od 3:1. Ipak, Redmond u 34. minuti smanjuje na 3:2.

U drugom poluvremenu nastavila se sjajna utakmica i viđena su tri nova pogotka. Mitrović je povisio na 4:2, a Kanarince je dokrajčio Wijanaldum sa još dva pogotka.

Svrake su ovom pobjedom došle tek do šestog boda u sezoni, dok Norwich ima tri boda više.

Engleska Premier liga, 9. kolo:

Newcastle - Norwich 6:2 (Wijnaldum 14', 26', 66', 85', Perez 33', Mitrović 64'/Mbokani 20', Redmond 34')