Marouane Fellaini ove sezone ne briljira u dresu Uniteda, ali je u prvim redovima engleskih tabloida.
Nakon što ga je ostavila seksipilna Playboy zečica, svoju priču u javnosti sada je plasirala Eglantine Aguilar koja se požalila da je nasjela na priču Fellainija i ostala potpuno sama.
Zanosna Eglantine Aguilar tvrdi da joj je belgijski reprezentativac još za vrijeme veze sa Gaelle Garcia Diaz slavio golišave fotografije i tražio seks.
"Upoznali smo se prošlog juna na jednoj zabavi u Las Vegasu. Odmah mi je rekao da voli velike grude. Pozvao me je u sobu dan kasnije, ali sam odbila", izjavila je i dodala:
"Nakon nekoliko poruka, počeo mi je slati svoje gole fotografije. Pitala sam ga šta one predstavljaju, a on mi je odgovorio 'Velike sise su najbolje' tražeči da mu iste pošaljem."
Francuskinja ne krije da je djelimično ispunila želju Fellainiju, ali...
"Poslala sam mu, ali uz komentar 'Ostalo i seks ćeš dobiti kod kuće."
Ubrzo je uslijedio Fellainijev poziv da dođe u London kako bi počeli da se viđaju. Sve je bilo u redu do jednog momenta.
"Prestao je da odgovara na pozive i poruke. Bila sam ljuta. Trebao je reći da je u pitanju bio samo seks, sada nemam ni momka ni posao", priznala je Aguilar.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru
Hrvati će biti bijesni kada vide šta je nakon utakmice izjavio Stevan Jovetić: "Bolji su, ali..."
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Nakon potpisa za Liverpool
Historijski transfer, a onda moćna poruka Isaka koji je digao Otok na noge!
Tokom utakmice Hrvatska - Crna Gora
Zagreb i Hrvatska se crvene od stida, u Srbiji ne mogu da dođu sebi zbog sramote na Maksimiru
Danas je sve mnogo drugačije