"Smiješni su kad kažu da sam pred krajem karijere"
Rooney: Ne razmišljam o penziji
Napadač Manchester Uniteda Wayne Rooney izjavio je da uopšte ne razmišlja o penziji.
30-godišnji kapiten ekipe s Old Trafforda izjavio je za tamošnje medije da se odlično osjeća i da nije ni blizu odlaska u penziju.
„Ne osjećam se drugačije ulaskom u treću deceniju. Ne pomišljam uopšte kada ću da završim karijeru jer se osjećam sjajno na terenu“, rekao je Rooney, te dodao:
„Uskoro proslavljam 30. rođendan i svi misle da ću uskoro da se povučem. To što govore ne vrijedi ni da komentarišem“.
Rooney je nedavno postao najbolji strijelac reprezentacije Engleske svih vremena sa 50 golova.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Press konferencija selektora Bosne i Hercegovine
Jasna poruka Barbareza pred Austriju: "Da razmišljam o bodu ne bih se bavio ovim poslom"
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Specijalni pred novom avanturom