Sve izvijesniji odlazak Mourinha iz Chelseaja

Abramovič zove Contea u Chelsea

Endin Čaušević

Selektor Italije Antonio Conte mogao bi na klupi Chelseaja zamijeniti Josea Mourinha.

Italijanski mediji navode da je Conte najozbiljniji kandidat da preuzme Chelsea ukoliko Jose Mourinho dobije otkaz. Conte trenutno vodi reprezentaciju Italije, ali bi nakon Evropskog prvenstva mogao napustiti klupu nacionalnog tima.

Već nekoliko dana uveliko se govori o smjeni Mourinha u Chelseaju, a pored Contea kandidati za klupu ekipe sa Stamford Bridgea su Hiddink, Ancelotti ili Guardiola.

Navodno, Mourinho bi u slučaju otkaza u Chelseaju mogao otići u PSG ili Inter.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.