U okviru četvrtog kola košarkaške A1 lige odigrane su četiri utakmice.
Košarkaši Orlovika drugu ovosezonsku pobjedu ostvarili su u Jablanici nad domaćom Turbinom, koju su poslije fantastične predstave savladali rezultatom 71:69.
Do pobjede je stigao i Radnički. Tim iz Lukavca je kao domaćin savladao Bosnu Royal rezultatom 62:43, dok je Gradina pred svojim navijačima bila bolja od Burcha sa 78:73.
Razloga za slavlje imao je i Promo Donji Vakuf, koji je porazio Brčko Distrkt rezultatom 65:58, a Gradina iz Srebrenika novu pobjedu je ostvarila protiv Čelika (78:65)
Preostali susret između Vogošće i Igmana počinje danas u 17 sati.
Košarkaška A1 liga, 4. kolo:
Turbina - Orlovik 69:71
Radnički - Bosna Royal 62:43
Gradina Tešanj - Burch 78:73
Promo Donji Vakuf - Brčko Distrikt 65:58
Gradina Srebrenik - Čelik 78:65
Vogošća - Igman (17h)
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Sve zbog politike
Šok! FIFA usred Svjetskog prvenstva suspendovala jednu reprezentaciju!
Oštre riječi
Legenda Njemačke udarila na Kimmicha kao niko prije!
Bivši bh. reprezentativac na mjestu slave
Edin Višća se vratio kući! · Zvanično
Dečko koji obećava
Giroud oduševljen nastupom Zmaja: "Kontrolisao je teren kao svoje igralište"
Oduševljen Zmajevima
Hrvatski stručnjak istakao dva bh. reprezentativca: "Mi takve nemamo"
Nakon pobjede protiv Katara