Dinamo gostuje kod Slaven Belupa

Hodžić zbog povrede napustio teren

Endin Čaušević

Fudbaleri Dinamo Zagreba u okviru 17. kola HNL-a igraju u gostima protiv Slaven Belupa.

Dinamo nakon prvog poluvremena u Koprivnici igra 1:1 protiv Slaven Belupa, gol za domaće postigao je Delić u 40. minuti utakmice, dok je u samom finišu prvog dijela izjednačio Taravel. Međutim, prvo poluvrijeme obilježila je povreda bh. reprezentativca Armina Hodžića.

Potražite više informacija na temu 1. HNL:

Naime, Hodžić se u 11. minuti utakmice sudario sa golmanom domaće ekipe i zadobio je povredu ramena. Bh. fudbaler se uspio vratiti na teren, ali je samo dvije minute kasnije zatražio izmjenu.