Leicester City i Manchester Uniteda podijelili su bodove u derbiju kola Premiershipa odigravši 1:1.
Početak utakmice prošao je bez većih uzbuđenja sve do 24. minute kada je Jamie Vardy pobjegao odbrani Uniteda i na sjajnu asistenciju Fuchsa pogodio za 1:0. Englez je ovim pogotkom oborio rekord Ruud van Nisterlooya te je postigao golove na 11 uzastopnih utakmica Premiershipa.
Ipak, izjednačenje Uniteda je stiglo u nadoknadi prvo dijela meča kada je, nakon ubačaja Blinda, Schweinsteiger pogodio za 1:1. U nastavku meča oba tima su imali po jednu priliku, ali su Schmeichel i de Gea odlično branili udarce Schweinsteigera i Ulloae.
Ovaj remi najviše odgovara Manchester Cityju koji je ostao lider na tabeli zahvaljujući boljoj gol razlici od Leicestera. United je ostao treći sa bodom zaostatka za vodećim dvojcem.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Stigli smo do osmine finala
Poznat poredak na Eurobasketu: Bh. košarkaši ostvarili drugi najbolji plasman u historiji
Nakon poraza od Italije u 3. kolu
Dobre stare kalkulacije: Jasno je šta Bosni i Hercegovini treba za prolaz u drugi krug Eurobasketa!
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići