Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić mogao bi napustiti Leicester City nakon što je ispao iz prve ekipe.
Frustrirani Kramarić je ove sezone za Leicester City nastupio u samo jednoj prvenstvenoj utakmici i opcija za odlazak ne nedostaje, a italijanski mediji navode da su Juventus, Inter i Milan već kontaktirali njegovog menadžera.
Kramarić je opcija za odlazak u Italiju imao i prije odlaska u Englesku, ali je tada uz obeštećenje od devet miliona eura otišao u Leicester City i opravdani novac za godinu dana nije uspio opravdati.
U statusu prvotimca dodatno ga je unazadio i dolazak Claudija Ranijerija na klupu Leicester Cityja, kao i fantastična forma napadača Jamieja Vardyja.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ništa od Evropske lige
Nezapamćen fijasko Rijeke u Grčkoj, iste večeri je klub prodan
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?
Prvi kiks Dinama i odmah je stigla prva žrtva: "On je sramota hrvatskog nogometa"
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Završava se ljetna pijaca u najjačim ligama