Ekipu Liverpoola bi u januarskom prelaznom roku mogao pojačati Lucas Moura.
Trenutni član PSG-a je prema navodima engleskih medija na meti Jurgen Kloppa, a i Brazilac je iskazao veliku želju da igra u klubu kojeg vodi Nijmac.
Liverpool je navodno već kontaktiroa PSG i početo pregovore oko dovođenja Moure.
Krilni napadač je u Pariz stigao 2013. godine kao veliku talenata, ali se nikada u PSG-u nije uspio nametnuti za startne postave. Također, veliki problem mu predtavlja i dovođenje Anglela Di Marie koji igra na istoj poziciji kao i on.
Moura je ove sezone počeo 12 mečeva u Ligue 1, dok je tri puta ušao s klupe, a uspio je postići tri pogotka.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Navijači Zvezde bijesni na njega
Đoković nije jedini, Vučić iz Srbije otjerao i košarkaša Crvene zvezde: Zna se zašto ih je odbio!
Oglasio se legendarni fudbaler