Nogometaši Atletica i Celte minimalnim pobjedama plasirali su se u osminu finala Kupa kralja.
Atletico je na Vicente Calderonu s 1:0 bio bolji od niželigaša Reus Deportiua, a dalje su Madriđani prošli s ukupnim rezultatom 3:1.
Jedini gol u večerašnjem susretu za Jorgandžije postigao je Teye u 53. minuti. Celta je pobijedila Almeriju golom Wassa iz 41. minute.
Tim iz Viga dalje je prošao s ukupnim rezultatom 4:1.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Nije bilo nimalo ugodno