Bivši napadač Borussije iz Dortmunda Mohamed Zidan preživljava jako teške trenutke u karijeri.
Povezano
On bi u sljedećim danima mogao dobiti otkaz u egipatskom klubu El-Entag El-Harbyju jer čelnici kluba nisu zadovoljni njegovom formom.
Također, Zidan je u posljednje vrijeme toliko neozbiljan da se ni na pojednim treninzima svog tima nije pojavljivao.
Iskusni 34-godišnji Egipćanin odigrao je samo tri ligaške utakmice ove sezone i očekuje se ekspresni raskid ugovora.
"Klub bi mogao da mu izrekne neke sankcije ili da raskine ugovor s njim. Zidan se nije adaptirao i nije ispunio obaveze koje su dogovorene u ugovoru. On je dosta puta i odsustvovao sa treninga", rekao je direktor ovog kluba Khaled Mahdi.
Zidan je najslavnije trenutke karijere proveo u Dortmundu, a u Bundesligi je igrao i za Hamburg, Mainz i Dortmund.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Košrkaš je javno prozvao Srbiju
Vučić opravdano strahuje! Simanić nikad neće zaboraviti šta mu je uradio Đoković: "Jutros mi je..."
Projekat je dosta ambiciozan