Alvaro Morata odigrat će do kraja sezone u Juventusu, a onda se vraća u Madrid.
Real je Moratu prodao Juventusu pred početak sezone i ovaj španski napadač se dosta dobro snašao u Torinu.
Španski klub je napravio takav ugovor da može da otkupi Moratin ugovor na kraju sezone za 14 miliona funti, a prodao ga je za 8.4 miliona.
To je u intervjuu za Tuttosport otkrio njegov zastupnik i ugledni nogometni menadžer Mino Raiola, koji kaže da Morata ima još šta da pokaže u dresu kraljevskog kluba.
Ove sezone je u 15 utakmica u Seriji A postigao jedan gol, dok je ukupno u 22 utakmice postigao tri gola. Dva puta je, naime, bio strijelac i u Ligi prvaka.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Oglasio se Goran Vučević
Hajduk priprema teren za bombu u rangu Rakitića i Perišića: "Naglasit ću samo jedno ime, zove se..."
Teške optužbe iz Prištine