Fudbaler Genoe Diego Perotti nalazi se na korak od prelaska u Romu.
Prema pisanju italijanskih medija Genoa i Roma su dogovorili transfer Perottija koji će za 12 miliona eura pojačati ekipu sa Olimpica. Navodno, Roma će Genoi platiti devet miliona eura odmah, dok će tri miliona isplatiti u bonusima.
Perotti je bio na meti Watforda, ali je 27-godišnji Argentinac odlučio da ostane u italijanskoj Seriji A. Roma neće žuriti sa ovim transferom jer Perotti ima suspenziju do 11. januara, pa na njega ne bi mogli računati u narednom kolu. On je postigao jedan gol u 13 utakmica u Seriji A ove sezone.
Genoa bi uskoro trebala dovesti zamjenu za ovog fudbalera, a ovaj tim najvjerovatnije će pojačati Stephan El Shaarawy koji igra na posudbi u Monacu.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kakve riječi teniske ikone