U okviru 18. kola Regionalne lige košarkaši Partizana su poraženi na gostovanju kod Sutjeske, te su zajedno sa Igokeom i ekipom iz Nikšića zakovani za dno tabele.
Nakon poraza od Sutjeske u srbijanskim medijima se sve više špekuliše o otkazu treneru Partizana Petru Božiću, kojeg bi na klupi "crno-belih" mogao naslijediti Aleksandar Džikić.
Iskuni srbijanski stručnjak za novog trenera Partizana mogao bi biti imenovan danas, a još uvijek aktuelni šef struke je izjavio:
"Ovo je najteži momenat u kome se Partizan ikad našao, ali nema odustajanja. Moramo što prije da izađemo iz ove situacije. Kao igrač i kao čovjek nikad nisam odustajao, pa neću ni sada. Na kraju bih se zahvalio našim navijačima koji su nas bodrili tokom cijelog susreta".
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Teške optužbe iz Prištine