Sportski direktor Rome Walter Sabatini spreman je pregovarati s Arsenalom.
Wojciech Szczesny je od ljeta na posudbi u Romi, ali sjajnim partijama na golu Rimljana stekao je povjerenje ljudi u italijanskom klubu.
Stoga će Sabatini u narednih nekoliko dana sjesti s ljudima iz Arsenala kako bi dogovorio ostanak poljskog golmana na Olimpicu makar još jednu sezonu.
Roma će pokušati da potpiše Szczesnyja na stalnoj osnovi na kraju sezone.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e