"Imam pet titula, a ti drk**"
Znate li šta je Suarez poručio golmanu Espanyola?
Dosta loših stvari donio je katalonski derbi između Barcelone i Espanyola.
Slavila je Barca s 4:1 u prvom meču osmine finala Kupa kralja, ali duel su obilježili brojni kartoni, ali i obračun među igračima.
Luis Suarez je imao nakon utakmice obračun s Pauom Lopezom, golmanom Espanyola, pa ga očekuje kazna.
Suarez se rukao Lopezu kada mu je Messi dao gol iz slobodnjaka, da bi kasnije golman Espanyola nagazio Messija.
Suarez je, navodno, po završetku utakmice Lopezu poručio: "Imam pet titula, toliko sam ih osvojio prošle godine, a ti, koliko ti si ti osvojio drkadžijo?".
Lopez je želio da se rukuje sa Suarezom, no Urugvajac je bio bijesan. Iniesta je smirivao strasti, a golman Lopez je odbio da se izvini Messiju, tvrdeći da je to u nogometu normalno.
Promo
Beskamatni namjenski kredit za kupovinu energetski efikasnih proizvoda u Techno Shop prodavnicama
Učinite štednju energije mogućom uz Raiffeisen banku i Techno Shop
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Uskoro zvaničan potpis
Zvezdan Terzić je večeras morao priznati poraz: Dušan Tadić je odabrao novi klub!
Na susretu kvalifikacija za Konferencijsku ligu
Srbi su čekali i dočekali, Kosovo završilo na stubu srama: "Neka cijela Evropa zna da smo..."
Lekcija cijelom Balkanu