Novi menadžer Chelseaja Guus Hiddink navodno želi u svom timu veznjaka Bayerna.
Prema izvještajima iz Engleske, Chelsea želi da dovede Javija Martineza iz Bayerna. Španac je primarni cilj za novog trenera, koji je očito dobro upoznat s kvalitetama svestranog igrača.
Bivši igrač Athletica je ove sezone sakupio 17 nastupa za Bayern, od čega 11 u Bundesligi, gdje je postigao i jedan gol.
Njegova tržišna vrijednost procjenjuje se na 19.6 miliona funti, ali svakako da će Chelsea morati ponuditi i više ukoliko želi da dobije njegov potpis, budući da ga je Bayern platio 28 miliona funti.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Navijači u službi politike