Kada već nisu uspjeli napraviti iznenađenje i savladati Francusku, rukometaši Makedonije su se potrudili da ostave dobar utisak.
Makedonci su bili ravnopravni Francuzima u prvom poluvremenu, kada su u pojedinim trenucima utakmice čak bili u rezultatskoj prednosti.
Posebno će se pamtiti jedna akcija Makedonije koja je, sasvim zasluženo, već proglašena najboljim potezom prvog dana Evropskog prvenstva.
Lazarov je u 14. minuti započeo i završio akciju kojom je u tri poteza ispala kompletna odbrana Francuske. Podatak da je Makedonija u tim trenucima imala igrača manje na terenu daje još veću vrijednost ovoj majstoriji.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Trijumf u Novom Pazaru
Srbija je večeras svjedočila čudovištu od igrača u dresu Crvene zvezde
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Orlovi došli do velika tri boda
Srbi pobijedili u Rigi, ali ostali u nevjerici zbog onog što su vidjeli: "Ovo je skandalozno" · Udarna vijest
Dosta toga je jasnije