Danas su u Ljubuškom izvučeni parovi za četvrtfinale Kupa BiH u muškoj i ženskoj konkurenciji.
Žrijeb je odlučio da će u četvrtfinalu u konkurenciji rukometaša sastati: Bosna Centrotrans - Čelik, Vogošća - Maglaj, Goražde - Izviđač i Borac - Zrinjski.
Jedinstvo Adler Tuzla će u konkurenciji rukometašica odmjeriti snage sa Krivajom iz Zavidovića, dok će se Katarina sastati sa Gurde Autoherc. Izviđač će u prvoj utakmici dočekati Ilidžu, a Bihać će u Mostaru gostovati Zrinjskom.
Prvi mečevi na rasporedu su 2. marta, dok je revanš na rasporedu 30 marta.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Mora se to promijeniti
Kakav šamar Nikoli Jokiću, više neće moći da...
Portali već tragaju za Piksijevim nasljednikom