Kup BiH

Zrinjski teškom mukom u četvrtfinale

Osmina finala Kupa BiH

Malo je nedostajalo da velika serija rukometaša HMRK Zrinjski bude privedena kraju i to u osmini finala Kupa Bosne i Hercegovine, natjecanja koje Plemići brane i koje ih je ove sezone izvelo na europsku pozornicu.

Kup BiH

Izvučeni parovi Kupa BiH

Utakmice 15.novembra

Žrijeb parova prvog pretkola rukometnog Kupa BiH obavljen je danas u Prijedoru.

Kup BiH

Delić: Trofej je rezultat predanog rada tokom cijele godine

Član HMRK Zrinjski za SportSport.ba

U momentima kada se lomila finalna utakmica Kupa BiH između  Zrinjskog i Izviđača igrana sinoć u dvorani Bijeli brijeg u Mostaru, odgovornost je preuzimao, pogađao i Mostarce vodio do trona razigrani Vedran Delić.

Kup BiH

Sarajlić: Nikada težu utakmicu nisam igrao

Član Zrinjskog za SportSport.ba

Nošeni velikom podrškom svojih navijača, rukometaši Zrinjskog savladali su večeras Izviđač u finalu Kupa BiH 33:31.

Kup BiH

Nesportski potez rukometaša Izviđača

Mandić bacio medalju

Rukometaši Izviđača su večeras poraženi od Zrinjskog u finalu Kupa Bosne i Hercegovine i tako ostali bez trofeja za ovu sezonu.

Kup BiH

Zrinjski savladao Izviđač i osvojio Kup BiH

U finalu u Mostaru

Rukometaši Zrinjskog su večeras u Mostaru u finalu Kupa Bosne i Hercegovine nakon produžetaka savladali Izviđač rezultatom 33:31 i podigli pobjednički trofej.

Kup BiH

Treneri složni: Zaslužena pobjeda Izviđača

Treneri Maglaja i Izviđača nakon polufinala

Trener Maglaja Mahmut Obralić čestitao je timu Izviđača na zasluženoj pobjedi u drugom polufinalu Kupa BiH, kazavši da je ona zaslužena, odnosno da je u finale prošao kvalitetniji tim.

Kup BiH

Delić: Želimo trofej za 25 godina Zrinjskog

Vedran Delić zadovoljan prikazanim

Zrinjski je iskoristio prednost domaćeg terena i posve zasluženo u polufinalu Kupa BiH danas u Mostaru porazio Borac. Najefikasniji i najbolji igrač utakmice bio je Vedran Delić.

Kup BiH

Zrinjski u finalu Kupa BiH

Pobjedom nad Borcem

Rukometaši Zrinjskog prvi su finalisti Kupa Bosne i Hercegovine. Mostarski tim je u polufinalnom duelu savladao aktuelnog prvaka naše zemlje Borac iz Banja Luke rezultatom 30:26.

Kup BiH

Veliki problemi za organizatore Kupa BiH

U Mostaru veliki problemi sa strujom

Mostar je domaćin završnice Kupa Bosne i Hercegovine za rukometaše, a organizatori turnira se suočavaju s velikim problemima.

Kup BiH

Đurković: Želimo u finale

Trener RK Borac jasan

Rukometaši banjalučkog Borca za protivnika u polufinalu Kupa BiH imaće domaću ekipu Zrinjskog iz Mostara.

Kup BiH

Final Four Kupa BiH ovog vikenda u Mostaru

Završnica muškog rukometnog Kupa BiH

Završnica muškog rukometnog Kupa Bosne i Hercegovine odigraće se ovog vikenda u mostarskoj dvorani na Bijelom brijegu.