Portugalski nogometni stručnjak i bivši trener Chelseaja Jose Mourinho trebao bi od sljedeće sezone da se vrati trenerskom poslu, ali na mjestu na kojem ga niko nije očekivao.
Iako se mjesecima unazad spominjao najviše Manchester United kao sljedeća destinacija Mourinha, danas engleski The Sun javlja da je Mourinho kandidat za preuzimanje reprezentacije Engleske.
Trenutni trener ove reprezentacije Roy Hodgson neće dobiti novi ugovor nakon Eura ove godine, te se već špekuliše o njegovom nasljedniku, a na listi želja FA je Mourinho.
Isti izvor navodi da je prva želja engleskog FA-a Gary Neville kojem ipak ne ide najbolje sa Valencijom koju je preuzeo u decembru prošle godine, pa bi Mourinho uskoro mogao iskočiti u prvi plan.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Orlići demolirali protivnika
Ne, semafor nije u kvaru - Nestvaran rezultat sa meča Srbija - Slovenija
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Oglasio se poznati reditelj