Vremena za analizu više nema. Velikan iz Platonove ukoliko želi ostati u društvu najboljih mora pod hitno početi redati pobjede. Sutrašnji meč biće odličan prilika za to. Iako igraju na domaćem terenu, nasuprot njih stoji uvijek neugodan protivnik Drina iz Zvornika.
"Drina do sada, kada su u pitanju posljednja dva kola nema poraza. To govori dovoljno o tome kakve namjere imaju u nastavku sezone. Nama je pobjeda pod moranje. Ne znam u kom pravcu ćemo razmišljati ukoliko tri boda sutra ne ostanu u Banjaluci. Sve karte bacili smo na to i ništa drugo ne dolazi u obzir. Ukoliko osvojimo tri boda, to će nam dati ogromno samopouzdanje pred nastavak sezone", rekao je za SportSport.ba napadač Borca, Vladimi Đilas.
Izgubljena Kup utakmica protiv Željezničara ozbiljno je uzdrmala samopouzdanje kod fudbalera Borca.
"Nismo skroz pali ali nije nam ni svejedno. Moramo da se izdignemo iz ove situacije i što prije krenemo u nove pobjede. Imamo snage, želje i volje za to. Moramo opravdati povjerenje publike koja nas iz utakmice u utakmicu vjerno prati i bodri", riječi su napadača.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Navijači u službi politike