Premiership, 31. kolo

Rashford srušio City, Tottenham uvjerljiv

Veliki derbi Manchestera odigran je danas na Etihadu, a na kraju je pobjedu odnio United rezultatom 1:0.

Sjajan meč pružila su ova dva tima, a na kraju je samo jedan gol odlučio pobjednika.

Do vodstva Crveni đavoli stižu u 16. minuti, a na scenu je ponovo stupio mladi Marcus Rashford. Sjajno je prošao Demichelisa, te je matirao Harta za prednost od 1:0.

Oba tima su imala svoje šanse u nastavku. Ipak, mreže su ostale netaknute, pa je United došao do velika tri boda i potpuno se uključio u borbu za Ligu prvaka.

Tottenham nastavlja borbu za titulu. Danas su na White Hart Laneu pregazili Bournemouth s 3:0, a pogotke su postili dva puta Kane, te Eriksen.