Košarkaši Mladosti su na svom parketu u okviru 3. kola Lige 6 bili bolji od Širokog rezultatom 92:85.
Meč nije dobro počeo za domaćina. Gosti bolje otvaraju utakmicu pa tako u prvoj četvrtini ostvaruju prednost od osam razlike tačnije rezultat u prvih 10 minuta bio je 27:19.
Domaćin nije dozvolio iznenađenje pa su tako odlučili da preuzmu stvar u svoje ruke. U drugom poluvremenu vraćaju se u igru i ostavaruju egal. Posljednja dionica meča donijela potpunu inicijativu domaćina pa tako sa plus sedam privode meč kraju.
Najefikasniji u domaćem timu bio je Vojin Svilar koji je postigao 22 poena, dok je na suprotnoj strani to bio Čorić Andrija sa poenom manje.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Pred sutrašnji okršaj u osmini finala Eurobasketa