Manuel Pellegrini napustiće Manchester City na kraju ove sezone.
Čileanca će na klupi Građana zamijeniti Pep Guardiola, a 62-godišnji stručnjak neće dugo čekati na novi posao.
Kako navode engleski mediji, Pellegrini je dobio ponudu Valencije da od ljeta preuzme ovaj tim i navodno bi tim s Mestalle mogao biti njegova naredna destinacija.
Valencia ove sezone igra dosta slabo. Prvo je otkaz dobio Nuno, da bi zatim tim preuzeo Gary Neville.
Međutim, engleski stručnjak je na katastrofalan način vodio tim i otpušten je prije nekoliko dana, a vođenje tima je do kraja sezone preuzeo Pako Ayestaran.
Pellegrini će tako vjerovatno preuzeti Valenciju, te će pokušati Šišmiše vratiti u vrh španskog fudbala.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
Zanimljivi naslovi u srpskim medijima
RTS je večeras iznenadio cijelu Srbiju - Bole riječi kojim su opisali poraz od Turske
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Poznato lice mijenja Karija
Srbija već ima novog selektora - Još samo to da saopšte Svetislavu Pešiću!
Stigli smo do osmine finala