Stoper Real Madrida Sergio Ramos smatra da Gerard Pique pretjeruje sa šalama.
Poznato je da se Pique svako malo našali na račun rivala iz Madrida na društvenim mrežama, a Ramos smatra da je ipak previše.
"Pique bi možda mogao da prestane sa budalaštinama. Ozbiljan je čovjek, ne trebaju mu takve stvari. Naravno, nije loše ponekad malo humora, ali treba naći vrijeme i mjesto za takve stvari. Trebamo se uzajamno poštovati", izjavio je Ramos.
Pobjeda nad Barcelonom?
"Naravno da sam sretan što smo uspjeli da pobijedimo. Što se tiče utrke za titulu, nadamo se nekom kiksu Barce i Atletica", dodao je Španac.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Podrška za nesretni narod
Ogromna palestinska zastava na utakmici Lige prvaka i dirljiva poruka
Emin Sefershaev morao kući
Ogroman skandal, Hrvati protjerali prvaka iz države: "Napustio je Hrvatsku s osmijehom"
Otvaraju se mnoge teme
Đoković je izgovorio riječi koje niko ne želi čuti: Emocije su bile jače od njega
Njegove riječi su ostavile sve u nevjerici
Legenda šokirala naciju - Nikola Jokić više ne igra za Srbiju?
Sprema se spektakl
Srbiju 'potresla' vijest o Nikoli Jokiću - Ono što se priča djeluje nerealno
Na kraju utakmice protiv Austrije