Mladi nogometaš Manchester Cityja Kelechi Iheanacho sanja nastup protiv Real Madrida.
Ihenacho je protiv Stokea zabio dva gola i pokazao je da je pred njim velika budućnost. No, on će puno toga ostvariti od snova kada zaigra u polufinalu Lige prvaka protiv Real Madrida i ako zaigra.
"Igrati protiv Real Madrida je znak da snovi postaju stvarnost. Ronaldo i Messi su najbolji igrači na planeti, pa će biti velika stvar za mene ako zaigram u utorak. Igramo u dobroj formi, Liga šampiona je veliki izazov, ali je i Manchester City veliki klub. Ogroman uspjeh je što smo se našli u polufinalu, moramo da zbijemo redove i prođemo u finale", izjavio je 19-godišnji napadač.
Ove sezone postigao je 11 golova u svim takmičenjima za ekipu Cityja.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Simanić se osjeća izdanim