Postigao 12-ti gol u sezoni

Hodžić pogodio u gostujućoj pobjedi Dinama

Ekipa Dinamo Zagreba slavila je danas na gostovanju kod Slaven Belupa rezultatom 3:0.

Modri su odigrali veoma dobro prvo poluvrijeme te su poveli u 36. minuti kada je Marko Pjaca pogodio za 1:0. Čekalo se samo osam minuta na novi pogodak, a mrežu domaćih ovog puta je zatresao Sigali.

Dinamo je u drugom poluvremenu bez većh problema meč priveo kraju te su čak uspjeli postići i treći pogodak i to preko našeg reprezentativca Armina Hodžića u 91. minuti.

Potražite više informacija na temu 1. HNL:

Bio je ovo 12-ti gol ove sezone u HNL-u za Hodžića, a Dinamo je ovom pobjedom došao do devet bodova viška u odnosu na Rijeku, ali uz meč više.