Jurgen Klopp bio je razočaran nakon što je Liverpool ostao bez trofeja u Evropskoj ligi.
Tim sa Anfielda je na stadionu u Baselu prvi došao do prednosti, međutim u nastavku igra Liverpoola se raspala i Sevilla je brzo preokrenula rezultat.
"Nisam bio sretan na početku. Postigli smo sjajan gol, a jedan je poništen. Prednost je od 1:0 je obično dobra. Prvi primljen gol nije bio problem za mene, ali ono što se desilo u nastavku utakmice jeste. Potpuno smo izgubili vjeru i bili smo nervozni u odbrani. To znači da nismo napredovali onoliko koliko smo se nadali", izjavio je Klopp.
Njemački stručnjak je na sebe preuzeo odgovornost.
"Ovo je bilo razočaravajuće i frustrirajuće, ali moramo da iskoristimo ovo iskustvo. Ja sam odgovoran za ovu igru i sada je na meni da ne dozvolim igračima da podlegnu pritisku", zaključio je Klopp.
Podsjećamo, Liverpool je od Seville poražen rezultatom 3:1.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Orlići demolirali protivnika
Ne, semafor nije u kvaru - Nestvaran rezultat sa meča Srbija - Slovenija
Suđenje u decembru, prijeti mu doživotni zatvor
Zvijezda okovana u lance - Umjesto na terenu do kraja života će iza rešetaka
Spektakl u nadoknadi