Iskusni defanzivac Veldin Muharemović karijeru će nastaviti u Luksemburgu.
Dosadašnji kapiten Olimpica (31) nakon pet godina provedenih u klubu donio je odluku da promijeni sredinu i vrati se u inostranstvo, a ovaj put njegova naredna destinacija će biti Luksemburg.
"Odlazim u inostrantvo, sa tim su upoznati ljudi iz Olimpica i rekao sam im da neću puno pričati o tome. Čista obraza odlazim i svom sada već bivšem klubu se zahvaljujem na svemu. Moj novi klub je iz Luksemburga i ime ne bih želio još otkrivati. Potpis je samo formalnost", kazao nam je Muharemović.
Muharemović je već imao priliku nastupati u inostranstvu noseći dresove Xazar Lankarana i Lokerena. Jedno vrijeme je bio član i FK Sarajevo.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ubrzo će ipak sve biti kako treba
U Zagrebu ne mogu podnijeti odluku Zlatka Dalića - Odmah su Kovačević i Boban sjeli za stol s njim
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade
Ako Barbarez gleda Rumune ima razlog za smijeh! Golman "ludovao", pa lupao, Lucescu tužno sve gledao
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Prenosi Fabrizio Romano