Španski defanzivni fudbaler Marc Bartra novi je fudbaler Borussije Dortmund, prenose njemački mediji.
Dortmund je aktivirao otkupnu klauzulu u njegvom ugovoru koja iznosi osam miliona eura i Barcelona nije mogla odbiti tu ponudu.
Ekipa iz Katalonije je na službenoj stranici poželjela sve najbolje Bartri u novom klubu.
"FC Barcelona želi sve najbolje Bartri u novoj fazi njegove karijere. Marc je u klub stigao sa 12 godina i proveo je više od polovice svog života u Barceloni. Službenu ponudu od osam miliona eura poslala je Borussija Dortmund", saopštili su iz Barcelone.
Bartra bi trebao potpisati ugvor sa Dortmundom na pet godina.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ponovo je među Zmajevima
Bosz shvatio da je vrag odnio šalu, odmah je prišao Bajraktareviću, a ishod - neočekivan
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Ni on nije mogao zadržati emocije