Novopečeni bh. reprezentativac Zvonimir Kožulj postigao je prvijenac u dresu Hajduka.
Tim sa Poljuda je danas u sklopu priprema za narednu sezonu u austrijskom Steyru odmjerio snage sa domaćim Worwartsom, a konačan rezultat susreta glasio je 6:0 u korist Hajduka.
Seriju pogodaka splitske momčadi otvorio je upravo Kožulj u 12. minuti. Bivši fudbaler Širokog Brijega je sa više od 25 metara pogodio donji desni ugao za vodstvo Hajduka, a dvije minute poslije Mastelić je povisio na 2:0.
U listu strijelaca u 18. minuti upisao se i Sušić koji je bio precizan sa 11. metara, da bi potom bh. reprezentativac izvrsnom asistencijom uposlio Vlašića koji u 26. minuti pogađa za visokih 4:0. Do kraja utakmice Hajduk je na krilima Bašića i Mujana posigao još dva pogotka za konačnih 6:0.
U drugom poluvremenu utakmice trener Marijan Pušnik je napravio svih 11 izmjena.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Nemile scene nakon završetka meča
Vinčić svirao kraj, a onda su Donnarumma i Gattuso izgubili živce zbog bezobrazluka Izraelaca
Nakon debakla na Eurobasketu i poraza od Finske
Srbija je u totalnom šoku, ali ove riječi će tek da odzvanjaju: Pešićeva žrtva nije mogla da šuti
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru